Informišite se
DOGAĐАJI

Svečana odbrana diplomskih radova

Dobrodošli!

Studenti prvog ciklusa redovnih studija na Fakultetu za dizajn i multimediju, Univerziteta Donja Gorica, su pod mentorstvom svojih profesora i saradnika intenzivno radili na svojim diplomskim radovima, koji su predstavljali praktičnu primjenu i sintezu znanja stečenog kroz prethodno školovanje. Teme na kojima su studenti radili pokrivaju oblast Tolerancije.

Kao kruna tih napora, u petak, 17. Februara 2017.god., tri studenata prve generacije će pristupiti javnoj odbrani svojih diplomskih radova.

S tim u vezi, veliko nam je zadovoljstvo da Vas pozovemo da prisustvujete javnim odbranama diplomskih radova studenata Fakulteta za dizajn i multimediju.

Odbrana će se održati u amfiteatru A2 sa početkom u 15h nakon čega će uslijediti koktel i izložba radova u Galeriji UDGa.

Bilo bi nam zadovoljstvo kada biste svojim prisustvom uveličali ovaj događaj.

Dobrodošli!