Ovdje se možete logovati pomoću pristupnih podataka koje ste dobili od Administratora.
Zaboravili ste lozinku? Kliknite ovdje.
DOGAĐАJI

ODBRANA DIPLOMSKIH RADOVA-FDM

25.06. i 26.06.2018g.

Poštovani,

Studenti  redovnih studija na Fakultetu za dizajn i multimediju, Univerziteta Donja Gorica ,su pod mentorstvom svojih profesora i saradnika intenzivno radili na svojim diplomskim radovima, koji su predstavljali praktičnu primjenu i sintezu znanja stečenog kroz prethodno školovanje. Teme na kojima su studenti radili pokrivaju oblast Socijalne inkluzije,Virtuelne realnosti i vještačke inteligencije,Rata i mira  i Muzike.

Kao kruna tih napora, u ponedeljak i utorak, 25. i 26-og juna 2018g , jedanaest  studenata  će pristupiti javnoj odbrani svojih diplomskih radova.

S tim u vezi, veliko nam je zadovoljstvo da Vas pozovemo da prisustvujete  javnim odbranama diplomskih radova studenata Fakulteta za dizajn i multimediju.

Odbrana će se održati 25.06.2018g.u amfiteatru A2 sa početkom u 14h i 26.06.2018g. u amfiteatru A4 sa početkom u 14h,nakon čega će uslijediti koktel i izložba radova u Galeriji UDGa.

Bilo bi nam zadovoljstvo kada biste svojim prisustvom uveličali ovaj događaj.

Dobrodošli!

Srdačno,

Fakulteta za dizajn i multimediju

NAJNOVIJI TWEETOVI