Ovdje se možete logovati pomoću pristupnih podataka koje ste dobili od Administratora.
Zaboravili ste lozinku? Kliknite ovdje.
DOGAĐАJI

ODBRANA DIPLOMSKIH RADOVA FDM

Poštovane kolege,odbrana diplomskih radova studenata FDM je zakazana za 20.09.2018g. u 14h u A4,i 21.09.2018g. u 14h u A4.

Poštovani,

Studenti redovnih studija na Fakultetu za dizajn i multimediju,Univerziteta Donja Gorica,su pod mentorstvom svojih profesora i saradnika intenzivno radili na svojim diplomskim radovima,koji su predstavljali praktičnu primjenu i sintezu znanja stečenog kroz prethodno školovanje.Teme na kojima su studenti radili pokrivaju oblast Socijalne inkluzije,Virtuelne realnosti i vještačke inteligencije,Rata i mira i Muzike.

Kao kruna tih napora,u četvrtak i petak,20.09. i 21.09.2018g. ,deset studenata će pristupiti javnoj odbrani svojih diplomskih radova.

S tim u vezi,veliko nam je zadovoljstvo da vas pozovemo da prisustvujete javnim odbranama diplomskih radova studenata Fakulteta za dizajn i multimediju.

Odbrana će se održati 20.09.2018g. u amfiteatru A4 sa početkom u 14h i 21.09.2018g. u amfiteatru A4 sa početkom  u 14h,nakon čega će uslijediti koktel i izložba radova u Galeriji UDG-a.

Bilo bi nam zadovoljstvo kada biste svojim prisustvom uveličali ovaj događaj.

Dobrodošli!

Srdačno,

Fakultet za dizajn i multimediju

NAJNOVIJI TWEETOVI