Ovdje se možete logovati pomoću pristupnih podataka koje ste dobili od Administratora.
Zaboravili ste lozinku? Kliknite ovdje.
DOGAĐАJI

ODBRANA DIPLOMSKIH RADOVA FDM

Poštovane kolege,odbrana diplomskih radova studenata FDM je zakazana za 25.02.2019g. u 14h u AS..

Poštovani,

Studenti redovnih studija na Fakultetu za dizajn i multimediju,Univerziteta Donja Gorica,su pod mentorstvom svojih profesora i saradnika intenzivno radili na svojim diplomskim radovima,koji su predstavljali praktičnu primjenu i sintezu znanja stečenog kroz prethodno školovanje.Teme na kojima su studenti radili pokrivaju oblast Arheologije I turizma , Pozorišta , Informatike u umjetnosti I Međuodnosa umjetničkih svjetova.

Kao kruna tih napora,u ponedeljak 25.02.2019 g. ,dvoje  studenata će pristupiti javnoj odbrani svojih diplomskih radova.

S tim u vezi,veliko nam je zadovoljstvo da vas pozovemo da prisustvujete javnoj odbrani diplomskih radova studenata Fakulteta za dizajn i multimediju.

Odbrana će se održati 25.02.2019g. u amfiteatru AS sa početkom u 14h ,nakon čega će uslijediti koktel i izložba radova u Galeriji UDG-a.

Bilo bi nam zadovoljstvo kada biste svojim prisustvom uveličali ovaj događaj.

Dobrodošli!

Srdačno,

Fakultet za dizajn i multimediju

NAJNOVIJI TWEETOVI