Ovdje se možete logovati pomoću pristupnih podataka koje ste dobili od Administratora.
Zaboravili ste lozinku? Kliknite ovdje.
DOGAĐАJI

ODBRANA DIPLOMSKIH RADOVA STUDENATA FDM

Odbrana diplomskih radova studenata FDM,20.09.2019g. u 12h u AS.

Poštovane kolege,odbrana diplomskih radova studenata FDM je zakazana za 20.09.2019g. u 12:00h u AS.

Poštovani,

Studenti redovnih studija na Fakultetu za dizajn i multimediju,Univerziteta Donja Gorica,su pod mentorstvom svojih profesora i saradnika intenzivno radili na svojim diplomskim radovima,koji su predstavljali praktičnu primjenu i sintezu znanja stečenog kroz prethodno školovanje.Teme na kojima su studenti radili pokrivaju oblast Arheologija i turizam ,Međuodnosi umjetničkih svjetova,Pozorište(kostimografija I scenografija),i Informatika u umjetnosti.

Kao kruna tih napora,u petak ,20.09.2019g. ,šestoro  studenata će pristupiti javnoj odbrani svojih diplomskih radova.

S tim u vezi,veliko nam je zadovoljstvo da vas pozovemo da prisustvujete javnim odbranama diplomskih radova studenata Fakulteta za dizajn i multimediju.

Odbrana će se održati 20.09.2019g. u amfiteatru AS sa početkom u 12:00h 2019g. ,nakon čega će uslijediti koktel i izložba radova u Galeriji UDG-a.

Bilo bi nam zadovoljstvo kada biste svojim prisustvom uveličali ovaj događaj.

Dobrodošli!

Srdačno,

Fakultet za dizajn i multimediju

NAJNOVIJI TWEETOVI