LOGIN

Ovdje se možete logovati pomoću pristupnih podataka koje ste dobili od Administratora.
Zaboravili ste lozinku? Kliknite ovdje.

PREDAVAČI

Predavači angažovani na fakultetu

Ime i prezime Zvanje E-mail adresa
Haris Bajramović Asistent haris.bajramovic[at]udg.edu.me
dr Branko Baletić Redovni profesor branko.baletic[at]udg.edu.me
mr Ana Boskovic Saradnik ana.boskovic[at]udg.edu.me
Luka Bošković Saradnik luka.boskovic[at]udg.edu.me
dr Tatjana Burzanovic Saradnik tatjana.burzanovic[at]udg.edu.me
mr Boris Ćalić Saradnik boris.calic[at]udg.edu.me
mr Aleksandar Čelar Docent aleksandar.celar[at]udg.edu.me
Svetlana Dragojević Saradnik svetlana.dragojevic[at]udg.edu.me
mr Dragana Dubljević Saradnik dragana.dubljevic[at]udg.edu.me
mr Jelena Đukanović Saradnik jelena.djukanovic[at]udg.edu.me
mr Olivera Erakovic Saradnik Olivera.Erakovic[at]udg.edu.me
Branko Gazdić Saradnik branko.gazdic[at]udg.edu.me
mr Balsa Gobovic Saradnik balsa.gobovic[at]udg.edu.me
Katarina Jočić Saradnik katarinajocicpg[at]gmail.com
Katarina jočić Saradnik katarina.jocic[at]udg.edu.me
Stevo Kalanj Saradnik iz prakse stevok[at]me.com
Ana Krgovic Saradnik ana.krgovic[at]udg.edu.me
dr Irena Lagator-Pejovic Saradnik iz prakse irena.lagator.pejovic[at]udg.edu.me
dr Igor Lukšić Vanredni profesor igor.luksic[at]udg.edu.me
dr Vladimir Mako Redovni profesor makovl[at]arh.bg.ac.rs
Bojana Malisic Saradnik bojana.malisic[at]udg.edu.me
mr Nikola Marković Saradnik nikola.markovic2[at]udg.edu.me
mr Aleksandar Noshpal Docent aleksandar.noshpal[at]udg.edu.me
mr Marija Orlandić Saradnik marija.orlandic[at]udg.edu.me
mr Ines Pajovic Saradnik ines.pajovic[at]udg.edu.me
Jasmina Perovic Saradnik jasmina.perovic[at]udg.edu.me
mr Andrijana Popović Saradnik iz prakse andrijana.popovic[at]udg.edu.me
dr Dragana Radevic Redovni profesor dragana.radevic[at]udg.edu.me
Tamara Radinovic Saradnik tamara.radinovic[at]udg.edu.me
mr Marija Radunovic Saradnik marija.radunovic[at]udg.edu.me
mr Tijana Todorović Saradnik tijana.todorovic[at]udg.edu.me
mr Laze Tripkov Docent laze.tripkov[at]udg.edu.me
mr Vuk Uskoković Saradnik vuk.uskokovic[at]udg.edu.me
mr Ana Vasiljević Čelar Saradnik anavasiljevic[at]udg.edu.me
mr Ana Vasiljević Čelar Saradnik ana.vasiljevic.celar[at]udg.edu.me
dr Ilija Vujačić Redovni profesor vujacic[at]rcub.bg.ac.rs
dr Nenad Vujadinovic Redovni profesor nenad.vujadinovic[at]udg.edu.me
mr Aleksandar Vujović Saradnik Aleksandar.Vujovic[at]udg.edu.me
Petar Vujović Saradnik petar.vujovic[at]udg.edu.me
Slobodan Vukićević Saradnik slobodan.vukicevic[at]udg.edu.me
dr Veselin Vukotić Redovni profesor veselin.vukotic[at]udg.edu.me