Twitter feed
Login box Content
Najnovija obavještenja

Raspored polaganja ispita u vanrednom roku

Postavljen je raspored polaganja ispita u vanrednom roku. Fajl možete naći u dijelu Download/Za studente.

Raspored polaganja završnih ispita

Postavljen jre raspored polaganja završnih ispita. Raspored je nepromijenjen u odnosu na raspored koji je postavljen na početku semestra, ali su dodati vrijeme i mjesto polaganja.
Fajl možete naći u dijelu Dwonload/Za studente.

Takmičenje I&K - raspored po amfiteatrima (III godina)
Opširnije: Takmičenje I&K - raspored po amfiteatrima (III godina)

Tamičenje u okviru projekta Ideje i karakter biće održano sjutra, 05.12.2019. god sa početkom u 14 časova (AS, AP, A1, A2 I A4).

Raspored grupa po amfiteatrima moguće je naći u prilogu.

Redosljed izlaganja grupa biće nasumično izvučen.

Studenti koji se ne pojave na takmičenju, bez obzira na dosadašnju aktivnost u grupi, biće kažnjeni shodno pravilima projekta "Ideje i karakter".

Izmjene u rasporedu grupa po amfiteatrima za I&K
Opširnije: Izmjene u rasporedu grupa po amfiteatrima za I&K

Obavještavaju se studenti druge godine da je došlo do izmjena zbog načina prezentovanja određenih grupa. Izmjene su sljedeće:

Grupa 3 FMEFB će prezentovati u amfiteatru A2
Grupa 4 FMEFB će prezentovati u amfiteatru AP

Grupe 8 i 14 će prezentovati u amfiteatru AS.

U prilogu se nalazi novi raspored grupa po amfiteatrima.

Takmičenje I&K - raspored po amfiteatrima (II godina)
Opširnije: Takmičenje I&K - raspored po amfiteatrima (II godina)

Tamičenje u okviru projekta Ideje i karakter biće održano danas, 03.12.2019. god sa početkom u 14 časova (AS, AP, A1, A2 I A4).

Raspored grupa po amfiteatrima moguće je naći u prilogu.

Redosljed izlaganja grupa biće nasumično izvučen.

Studenti koji se ne pojave na takmičenju, bez obzira na dosadašnju aktivnost u grupi, biće kažnjeni shodno pravilima projekta "Ideje i karakter".
Predavači
Loading...
 
 
Ime i prezime
Prof. dr Enrico Colombatto
Prof. dr Stojan Dabić
Prof. dr Taki Fiti
Prof. dr Jesus Huerta de Soto
Prof. dr Kosta Josifidis
Prof. dr Budimir Košutić
Prof. dr Marko Malovic
Prof. dr Mojmir Mrak
Prof. dr Steve Pejovich
Prof. dr Mirko Puljić
Prof. dr Branko Rakita
Prof. dr Biljana Stamatović
Prof. dr Veselin Vukotić
Prof. dr Brian Benfield
Prof. dr Maja Drakić-Grgur
Prof. dr Petar Ivanović
Prof. dr Milorad Katnić
Prof. dr Barbara Kolm
Prof. dr Slobodan Kotlica
Prof. dr Leonard Liggio
Prof. dr Igor Lukšić
Prof. dr Skip McGoun
Prof. dr Muhamet Mustafa
Prof. dr Jurica Pavičić
Prof. dr Dragana Radević
Prof. dr Hazbo Skoko
Prof. dr Zvezdan Vukanović
Prof. dr Milica Vukotić
Prof. dr Katarina Zajc
Prof. dr Zoran Đikanović
Prof. dr Boško Živković
Doc. dr Neda Ivović
Doc. dr Jadranka Kaluđerović
Doc. dr Ivana Katnić
Doc. dr Vladimir Kavarić
Doc. dr Nenad Krajnović
Doc. dr Nela Milošević
Doc. dr Žan Oplotnik
Doc. dr Roberto Pancrazi
Doc. dr Tomo Popovic
Doc. dr Nina Vujošević
Doc. dr Marija Vukotic
dr Bojana Bošković
dr Jakov Crnković
dr Milica Daković Tadić
dr Paul Dishman
dr Milenko Gudic
Ime i prezime
dr Maja Ivanović
dr Aleksandra Jovanović
dr Vesna Maraš
dr Marija Orlandić
dr Nebojša Petrović
dr Zef Preci
dr Marko Simeunović
dr Krassen Stanchev
dr Dejan Đurđević
dr Danilo Šuković
mr Boris Bastijančić
mr Ana Bašović
mr Anja Bošković
mr Ana Bošković
mr Dragana Dubljević
mr Jadranka Glomazić
mr Vojin Golubović
mr Ivan Jovetić
mr Milika Mirković
mr Slavica Nikolić
mr Dragana Ostojić
mr Ines Pajović
mr Mirko Petrović
mr Marija Radunović
mr Milena Raičević
mr Jelena Ulic
mr Sanja Vuković
mr Boris Zvicer
mr Milana Čabarkapa
Armin Alibašić
Pero Bogojević
Andrej Bracanović
Marija Bujišić
Martina Ivanovic
Luka Laković
Ivan Piper
Tamara Radinović
Luka Račić
Dejan Savićević
Jovana Strugar
Vladislav Vlahović
Tiho Vujović
Davor Ćorić