Saradnik
Tamara Radinović

Tamara Radinović je rođena 23.11.1984. godine u Podgorici. Završila je OŠ "Radojica Perović" u Podgorici i kao lučonoša upisala gimnaziju "Slobodan Škerović". Nakon završene Gimnazije, 2004. godine upisuje Filozofski fakultet, odsjek Engleski jezik i književnost u Nikšiću. Diplomirala je 2009. godine na temu "Verbs-Aspect" sa ocjenom 10.
Nakon završenih studija i stažiranja u trajanju od godinu dana, polaže stručni ispit za rad u vaspitno-obrazovnoj ustanovi sa ocjenom 10. Njen stručni rad "Teaching Writing Skills" dobija ocjenu 10.
Od 2009. godine do danas, bavi se predavačkim radom, počevši od osnovno-školskog do visokog obrazovanja. Radila je kao profesor engleskog jezika u OŠ "Vladimir Nazor", OŠ "Štampar Makarije", Srednjoj stručnoj školi "Sergije Stanić", Srednjoj mašinskoj školi "Ivan Uskoković" i Školi stranih jezika "Double L".
Od 2016. godine, radi kao profesor engleskog jezika na Univerzitetu Donja Gorica u okviru UDG Centra za strane jezike. Od juna 2017. godine obavlja dužnost izvršne direktorice UDG Centra za strane jezike.

Tamara Radinović