Aktuelno na fakultetu
Oglasna tabla
DEC
Rok za uplatu druge rate školarine

Rok za uplatu druge rate školarine je 10. januara 2021. godine.

Online nastava

U skladu sa novim mjerama u prevenciji od Covid-19 predavanja koja su bila petkom i vikendom i dalje će biti online. Za predavanja koja su po rasporedu radnim danima svaki predavač će na sajtu predmeta postaviti informaciju o načinu kako će organizovati istu, da li online ili uživo.

DEC
Predaja specijalističkih i magistarskih radova

Termin za predaju specijalističkih i magistarskih radova koji će biti branjeni u februaru 2021. godine će biti 10, 11, 14. i 15. decembra 2020. godine od 12h do 14h u kancelariji Postdiplomskih studija (II sprat).

Rok za slanje saglasnosti mentora na finalnu verziju radova je do 7. decembra 2020. godine do 13h.
Arhiva:
Pretraga:
u kategoriji:

18 DEC
Ažurirani raspored ispita na postidplomskim studijama

U sekciji Download/za studente a i u prilogu ove vijesti možete naći ažurirani raspored ispita na postdiplosmkim studijama (specijalističkim i mater).

Ažuriranje je bilo u pogledu amfiteatara, ali i izmjene termina završnog ispita iz Finansijske ekonomije.

Download: Raspored ispita