Aktuelno na fakultetu
Akreditacije i licence
DEC
Rok za uplatu druge rate školarine

Rok za uplatu druge rate školarine je 10. januara 2021. godine.

Online nastava

U skladu sa novim mjerama u prevenciji od Covid-19 predavanja koja su bila petkom i vikendom i dalje će biti online. Za predavanja koja su po rasporedu radnim danima svaki predavač će na sajtu predmeta postaviti informaciju o načinu kako će organizovati istu, da li online ili uživo.

DEC
Predaja specijalističkih i magistarskih radova

Termin za predaju specijalističkih i magistarskih radova koji će biti branjeni u februaru 2021. godine će biti 10, 11, 14. i 15. decembra 2020. godine od 12h do 14h u kancelariji Postdiplomskih studija (II sprat).

Rok za slanje saglasnosti mentora na finalnu verziju radova je do 7. decembra 2020. godine do 13h.
Arhiva:
Akreditacija za Fakultet za međunarodnu ekonomiju, finansije i biznis

Savjet za visoko obrazovanje Crne Gore izdao je početnu akreditaciju Fakultetu za međunarodnu ekonomiju, finansije i biznis na sjednici održanoj 25. aprila 2007. godine. U prilogu možete pogledati Odluku o akreditaciji.
Licenca za rad Fakulteta za međunarodnu ekonomiju, finansije i biznis

Savjet za visoko obrazovanje Crne Gore izdao je licencu za rad Fakultetu za međunarodnu ekonomiju, finansije i biznis 15. juna 2007. godine, i to za upis 111 studenata, a na zahtjev Fakulteta, nakon preseljenja u novosagrađeni objekat, ovaj broj je proširen. Licencu možete pogledati u prilogu.
Licenca za rad Univerziteta Donja Gorica- strana 1

Licenca za rad Univerziteta Donja Gorica- strana 2