Aktuelno na fakultetu
JUL
Drugi popravni rok - septembar 2023

Drugi popravni rok na RPS će biti organizovan u periodu između 01. 09. i 20. 09. 2023. godine.

APR
Predaja specijalističkih i magistarskih radova

Termin za predaju specijalističkih i magistarskih radova koji će biti branjeni u jun/jul 2023. godine će biti 10, 11, 12, i 15. maja 2023. godine od 12h do 14h u kancelariji Postdiplomskih studija (II sprat).

Rok za slanje saglasnosti mentora na finalnu verziju radova je do 2. maja 2023. godine do 12h.

NOV
Raspored ispita

Postavljen je raspored ispita u redovnom i popravnom roku u toku zimskog semestra studijske 2022/23. godine na Renesansnim postdiplomskim studjama.

Raspored ispita na RPS možete naći u dijelu Download/za studente.
Arhiva:
dr Brian Benfield
Kontakt: brian.benfield
Status: vanredni profesor

Dr Brian Benfield, founder and former Chairman of Clientéle Life Holdings Limited, is Visiting Professor (Insurance and Risk Management) at the University of the Witwatersrand. His academic qualifications include PMD (Harvard), ACII (Chartered Institute of Insurance (UK), PhD (Wits).