nedjelja, 8. maj 2022.

70 školarina Evropskog Univerziteta za Biznis u Luksemburgu za studente iz Crne Gore

Otvorene su prijave za 70 stipendija za crnogorske državljane za on-line programe na Evropskom poslovnom univerzitetu u Luksemburgu. Program stipendiranja podržava Vlada Luksemburga.

Programi koji su dostupni on-line putem i uključuju, na primjer: Strateško upravljanje 1 i 2; Poslovno upravljanje 1 i 2; Uvod u Python; Plutus/Haskell; Žene na vodećim pozicijama; Početni engleski (A 1); Javne financije i porezi itd. Prijave se zatvaraju 13.5.2022., a sami programi počinju 30.5. 2022. i traju 13 sedmica (1 webinar sedmično). Cilj ovih programa je zapošljivost na tržištu rada i razvoj karijere. Programi se nude na engleskom jeziku.

Postupak prijave je vrlo jednostavan i brz i opisan ovdje. Tržišna vrijednost ovih programa je 740 EUR, međutim u okviru ovog programa stipendiranja dostupni su besplatno, uz jedinu obaveznu uplatu od 20 EUR kao tzv. commitment fee-a.

Više informacija na linku.