petak, 15. januar 2016.

AIESEC Montenegro - Enter Your Future

Studentska organizacija AIESEC Crna Gora od 25. Januara realizuje četvrto izdanje Enter Your Future projekta neformalnog obrazovanja, koji ima za cilj usvajanje poslovnih vještina, učenje stranih jezika i upoznavanje novih kultura. U toku šest sedmica trajanja projekta, u prostorijama Ekonomskog fakulteta UCG i Narodne biblioteke Radoslav Ljumović, biće realizovane radionice za razvoj karijere, fotografije, naprednog engleskog i japanskog jezika.  Više informacija u široj verziji ovog obavještenja.

Broj mjesta je ograničen na petnaest učesnika po radionici, a pravo učešća imaju svi studenti i srednjoškolci koji do 22. januara popune online aplikacionu formu na linku

Radionica razvoj karijere je usmjerena na sticanje prezentacionih, poslovnih i vještina vođenja projekata, dok je za ljubitelje fotografije pripremljena radionica kroz koju će usavršiti svoje znanje iz te oblasti. Na jezičkim radionicama, pored učenja engleskog i japanskog jezika polaznici će se upoznat i sa kulturom, tradicijom i načinom života u zemalja iz kojih predavači dolaze.

Radionice se realizuju tri puta sedmično, od 25. januara do 01. marta, a cijena učešća za cijelokupni projekat iznosi 20 eura za jednu odabranu temu ili 30 eura za dvije. Svi polaznici koji uspješno završe projekat, dobiće sertifikat o učešću.

Pored formalnog dijela projekta iz AIESEC organizacije su najavili i zanimljiva gostujuća predavanja, neformalne događaje i druženja sa inostranim studentima koji su predavači na projektu.

Više informacija i detalja o programu mogu se pronaći na zvaničnoj Facebook stranici projekta https://www.facebook.com/enteryourfutureMNE, a sva dodatna pitanja se mogu poslati mejlom na aiesecmontenegro@gmail.com.