srijeda, 12. maj 2021.

Free Market Road Show 2021

Od 2009. godine, u saradnji sa Austrian Economics Center i Hayek Institute iz Beca, UDG je domacin prestizne medjunarodne konferencije Free Market Road Show (FMRS).

Nas Univerzitet je bio prvi clan ove mreze od svih univerziteta iz regiona, a FMRS se svake godine odvija u nekoliko desetina gradova svijeta, medju kojima je i Podgorica, a zahvaljujuci UDG-u.

Ove godine, tema FMRS-a je “Encouraging Entrepreneurship”. Usljed pandemije, bice organizovan u formi online dogadjaja.

Dogadjaj se organizuje u cetvrtak, 13. 5. 2021. sa pocetkom u 13 casova.

Vise informacija o dogadjaju mozete naci na ovdje, a dogadjaj mozete pratiti putem ovog linka.

Vjerujemo  da cete iskoristiti priliku da cujete vrsne strucnjake iz razlicitih sfera nauke i biznisa, koji rade u Evropi i Americi. Moderator ce biti nas kolega, dr Ivan Jovetic, dok ce u ime UDG, dobrodoslicu svima pozeljeti mr Marija Radunovic.