utorak, 3. septembar 2019.

Konkurs za upis na postdiplomske akademske magistarske studije “INFORMACIONI MENADŽMENT U ZDRAVSTVU”

Magistarski akademski studijski program „Informacioni Menadžment u Zdravstvu“ ima za ciljobrazovanje stručnjaka koji će omogućiti efikasnije i efektivnije funkcionisanje i upravljanjezdravstvenog sistema. Program se realizuje u okviru Erasmus+ projekta „Enhancement of study programs in Public Health Law, Health Management, Health Economics and Health Informatics in Montenegro (PH-ELIM)“. Nastava na dvogodišnjim magistarskim studijama se realizuje na engleskom i crnogorskom jeziku, a izvode je profesori sa Univerziteta Donja Gorica, Heidelberg University (Njemačka), National and Kapodistrian University of Athens (Grčka), University of Debrecen (Mađarska) i University of Health Sciences, Medical Informatics And Technology (Austrija). Prijavljivanje kandidata je do 23. septembra 2019. godine, do 12:00 h. Više informacija u prilogu.