ponedjeljak, 20. jun 2016.

Konkurs za upis u I godinu studija za akademsku 2016/2017.

Univerzitet Donja Gorica (UDG) raspisaće u srijedu, 22. juna, konkurs za upis u prvu godinu studija u akademskoj 2016/17. godini. Mjesta ima za 720 brucoša na 12 fakultetskih jedinica Univerziteta Donja Gorica.  Dokumentacija za upis u I godinu studija se podnosi u prostorijama Univerziteta, 23, 24. i 27. juna od 10h do 15h na pultu Studentske službe. Konkurs će biti objavljen na web stranici Univerziteta (www.udg.edu.me), kao i u drugim sredstvima javnog informisanja.

Dokumenta koja je potrebno dostaviti prilikom upisa:

1.    Popunjeni formular za bodovanje (može se preuzeti sa sajta ili u prostorijama Univerziteta na dan upisa)

2.    Svjedočanstva iz četiri razreda srednje škole

3.    Diploma o položenom završnom, odnosno stručnom ispitu

4.    Diploma Luča, odnosno diplome sa takmičenja u znanju i umjetnosti, odnosno dokaz o sportskoj aktivnosti koja se boduje (samo za kandidate koji posjeduju ove diplome)

5.    Izvod iz matične knjige rođenih ili fotokopija lične karte

6.    Dvije fotografije