utorak, 14. februar 2017.

Konkurs za za izradu dizajnerskog rešenja za vizuelni identitet Centra za klimatske promjene, prirod

Centar za klimatske promjene, prirodne resurse i energiju osnovan pri Fakultetu za prehrambenu tehnologiju bezbjednost hrane i ekologiju UDG-a, poziva sve zainteresovane studente i saradnike da se prijave za izradu dizajnerskog rešenja za vizuelni identitet Centra i doprinesu svojom maštom, kreativnošću i inovativnim prijedlozima izgledu budućeg, prepoznatljivog simbola ove institucije.Rok za slanje prijava je 28.02.2017.U nastavku možete naći više informacija o konkursu.

Glavna nagrada za idejno rešenje iznosi 200,00€.

Svi zainteresovani studenti i saradnici UDG-ja mogu slati svoje prijave na email cccnre@udg.edu.me.

Idejna podloga za kreiranje vizuelnog identiteta je Almanh studija UDG-ja i idejni koncept Centra koji se nalazi u prilogu zajedno sa tekstom konkursa.

Sastanak za kandidate kojima je potreban dodatni input povodom idejnog rešenja održaće se u ponedeljak, 20.02. u 14:00h sala S44.