ponedjeljak, 8. maj 2023.

Ljetna škola za mlade lidere

Leadership Summer School je ljetna škola koju organizuje Mummert Alumni Association. Tokom ljetnje škole, studenti će prisustvovati predavanjima, debatama i studijama slučaja koje vode profesionalci. Mjesto održavanja je u Štutgartu, u Njemačkoj, u periodu od 6. do 13. avgusta.

Cilj ljetnje škole jeste okupiti studente završnih osnovnih i magistarskih studija ekonomije, biznisa, menadžmenta, nauke ili inženjerstva iz Srednje i Jugoistočne Europe gdje studenti mogu koristiti znanje, iskustvo i kontakte za jačanje društvenog razvoja, konkurentnosti i kulturne razmjene u svojim regijama.
Tokom učešća na Leadership Summer School studenti će imati priliku da upoznaju više mentora iz različitih dijelova Europe, kao i prvoklasne menadžere iz nekih od najuspješnijih kompanija. Učesnici će steći znanje , dobiće praktične savjete kao i studije slučaja koje će riješavati u timovima.

Više informacija u prilogu