ponedjeljak, 12. januar 2015.

Ljetnja škola ""Financial markets capital flows to the emerging economies- possibilities and transfo

Univerzitet EDUCONS iz Novog Sada u saradnji sa Henley Business School, University of Reading, organizuje prvu međunarodnu ljetnju školu iz oblasti finansija. Ljetnja škola će se održati u periodu između 22 i 26. juna 2015. godine,  u Sremskoj Kamenici, Srbija. Tema ovogodišnje ljetnje škole je: "Financial markets capital flows to the emerging economies- possibilities and transformations". Kao dio ACEU grupacije, Univerzitet Donja Gorica (UDG) će dodijeliti dvije stipendije studentima koji su zainteresovani da pohađaju ovu školu. Potrebno je da svi zainteresovani studenti pošalju esej veličine ne više od dvije stranice, na temu “Finansijska tržišta u Crnoj Gori” na e-mail adresu marija.radunovic@udg.edu.me, najkasnije do ponedjeljka, 26.01.2015. godine u 23:59. Rezultati konkursa biće objavljeni u ponedjeljak, 02.02.2015. godine u 13h. Srećno!