ponedjeljak, 12. septembar 2022.

Ministarka nauke i tehnološkog razvoja prof. dr Biljana Šćepanović u posjeti UDG

Danas je u posjeti Univerzitetu Donja Gorica boravila Ministarka nauke i tehnološkog razvoja prof. dr Biljana Šćepanović zajedno sa svojim saradnicima i tom prilikom se sastala sa prorektorkom Univerziteta Donja Gorica, prof. dr Milicom Vukotić i timom sa UDG.

Povod današnjeg sastanka bio je unapređenje postojeće saradnje i definisanje zajedničkih aktivnosti u narednom periodu a koje se tiču nauke i istraživanja, međunarodnih projekata kao i umrežavanja nauke i visokoobrazovnih ustanova.

Tim povodom ministarka Šćepanović je tokom današnjeg sastanka najavila predstojeće aktivnosti u okviru #DaniNaukeiInovacija, manifestacije koja će se ove godine organizovati i uz podršku Univerziteta Donja Gorica, u periodu od 29. septembra do 2. oktobra.