četvrtak, 3. decembar 2015.

Model Ujedinjenih nacija, Rim 2016. god

Organizacija “Giovani nel Mondo” poziva sve zainteresovane studente/kinje da se prijave za učešće na simulaciji rada Ujedinjenih nacija koja će se održati u Rimu, od 5. do 8. marta 2016. godine. Simulacija predstavlja jedan od tri događaja koji se organizuju u okviru festivala “International careers”. U okviru ovog festivala studenti se mogu prijaviti još i za Rome Bussines Game i Rome Press Game.   Tema ovogodišnje simulacije je “Mladi i budući globalni izazovi”. Biće dodijeljeno i 100 stipendija koje će potpuno ili djelimično pokriti učešće na simulaciji, kao i troškove smještaja.    Rok za prijavu je 19. decembra 2015. godine.   Više informacija o festivalu moguće je pronaći na sljedećem linku.