utorak, 13. septembar 2022.

Plaćena praksa za mlade iz RE populacije

NVO CAZAS je raspisao konkurs za plaćenu praksu za mlade iz RE populacije u trajanju od dva mjeseca.

Konkurs za plaćenu praksu otvoren je za mlade iz RE populacije koji su u trenutno u srednjoj školi ili na fakultetu, i koji su zainteresovani/e za istraživanje o ljudskim i manjinskim pravima, zaštiti i unaprjeđenju ljudskih prava osoba iz RE populacije, socijalnoj i zdravstvenoj zaštiti, ali i drugim interesantnim temama u vezi sa djelatnošću CAZAS-a.

Zainteresovani kandidati/kinje mogu podnijeti prijavu sa kraćom biografijom i motivacionim pismom najkasnije do 23.09.2022.godine, putem e-maila klub.mladih@cazas.org.

U nastavku možete pronaći link ka konkursu - http://cazas.org/2016-12-19-01-31-60/konkurs-za-placenu-strucnu-praksu-za-mlade-iz-re-populacije

Za sve dodatne informacije oko prakse možete se obratiti na mail katarina.jocic@cazas.org ili klub.mladih@cazas.org, kao i putem telefona 020 658 520; 067 602 345 svakog radnog dana od 9-15 časova.