četvrtak, 24. februar 2022.

Predavanje ambasadorke Sjedinjenih Američkih Država u Crnoj Gori, nj.e. Džudi Rajzing Rajnke

Ambasadorka Sjedinjenih Američkih Država u Crnoj Gori, njena ekselencija Džudi Rajzing Rajnke  (Judy Rising Reinke) održala je danas na Univerzitetu Donja Gorica predavanje studentima studijskog programa Međunarodno hotelijerstvo i menadžment Vatel. Studentima su predstavljeni programi razmjene, kao i brojne mogućnosti koje su im na raspolaganju kada su u pitanju nastavak školovanja ili radni angažman u Americi, a poseban naglasak je bio stavljen na značaj procesa internacionalizacije i uspostavljanja saradnje između institucija i organizacija iz Crne Gori i Amerike u različitim oblastima, a posebno u domenu obrazovanja i naučno-istraživačkog rada itd.