nedjelja, 13. april 2014.

Preduzetnička tribina: gost Rada Drobnjak

U utorak, 15. aprila, sa početkom u 12:15, biće održana Preduzetnička tribina na kojoj će govoriti Rada Drobnjak (Chief Financial Officer at Telenor Business Internet Services AS, Oslo).  Tema tribine je: Aspekti globalnog biznisa  - «Cijeli svijet na dlanu». U široj verziji ove vijesti možete naći biografiju gošće.

Rođena na Vaskrs 1972. godine u Bijelom Polju. U horoskopu Ovan, a u životu  posjeduje sve bitne karakteristike ovog znaka. Ne postoji puno stvari koje je mogu zaustaviti. Iz misaone sfere lako prelazi u akciju, voli biti prva, ici novim putem.

Osnovnu i srednju školu, kao i Ekonomski fakultet završila u Podgorici. Završila je postdiplomske studije Preduzetnicka ekonomija – Finansijski menadzment, generacija 1994-1996.Kao apsolventkinja ušla u preduzetničke vode (Speedy pizza - Na ‘vi čas! ), radila u brokerskoj kući M&V investment , a od aprila 1998. godine radi u Telenor sistemu ( Crna Gora, Indija, Norveška).

Sebe časti odlaskom na trku Formule 1, jedanput godišnje. Voli da skija. Nakon boravka u Indiji, dan počinje Pozdravom Suncu.