ponedjeljak, 12. septembar 2016.

Raspored za dijagnostičko testiranje nivoa znanja iz engleskog jezika za sve studente 1. godine

U ČETVRTAK, 15.09.2016.god. biće održano dijagnostičko testiranje znanja iz engleskog jezika za studente 1. godine prema rasporedu: Grupa 1: Fakultet za međunarodnu ekonomiju finansije i biznis, Preduzetništvo, menadžment i biznis, Fakultet za informacione sisteme i tehnologije, Politehnika, Fakultet za kulturu i turizam – opšti smjer​:  Amfiteatar A2 u 14h (parni broj indeksa); Amfiteatar A4 u 14h (neparni broj indeksa). Grupa 2: Fakultet za dizajn i multimediju, Fakultet za sportski menadžment, Fakultet za kulturu i turizam (Međunarodno hotelijerstvo i menadžment), Fakultet primijenjenih nauka (Matematika i Psihologija)​: Amfiteatar A2 u 15h (parni broj indeksa); Amfiteatar A4 u 15h (neparni broj indeksa). TESTIRANJE JE OBAVEZNO. Studenti koji ne dođu na testiranje neće imati pravo prijave ispita na fakultetima.