petak, 9. april 2021.

„Recent Innovations In Science And Technology, Economics And Social Fields“

Univerzitet Donja Gorica poziva sve istraživače, predavače, magistrante i doktorande da učestvuju na online međunarodnoj naučnoj konferenciji „Recent innovations in Science and Technology, Economics and Social Fields“ koja će biti održana 16. aprila 2021. godine u organizaciji Univerzitetu FON u Skoplju, Sjeverna Makedonija.

Konferencija se organizuje u okviru projekta Strengthening regional academic and research exchange, čiji je rukovodilac Luarasi University iz Albanije, a partneri FON Univerzitet u Skoplju, Univerzitet iz Zenice u BIH, kao i Univerzitet Donja Gorica. Projekat se realizuje uz finansijsku podršku Fonda za Zapadni Balkan (Western Balkan Fund).

Rok za podnošenje sažetka -  11.04.2021. godine;

Obavještenje o prihvatanju apstrakta  -  13.04.2021. godine;

Datum konferencije - 16.04.2021. godine;

Kompletna prijava rada - 01.05.2021. godine.

Sažetke treba dostaviti na: igor.jovanoski@fon.edu.mk

Svi zainteresovani članovi akademske zajednice su dobrodošli da se pijave. Za više informacija, budite slobodni da se obratite na mejl adrese: igor.jovanoski@fon.edu.mk i hs@udg.edu.me.