četvrtak, 27. mart 2014.

Savjet stranih investitora u CG sa studentima UDG

Zadovoljstvo nam je da vas pozovemo na panel diskusiju u organizaciji Univerziteta Donja Gorica, koja će biti održana na Univerzitetu (amfiteatar AS), u srijedu, 2. aprila, sa početkom u 12:30.   Kao panelisti će nastupiti: - g.-din Ruediger Schulz, Predsjednik Upravnog Odbora Savjeta stranih investitora u Crnoj Gori i Izvršni direktor Crnogorskog Telekoma   - g.-din Giulio Moreno, član Upravnog Odbora Savjeta stranih investitora u Crnoj Gori i Šef kancelarije Evropske banke za obnovu i razvoj u Crnoj Gori.

Na sastanku će biti riječi o Savjetu stranih investitora u Crnoj Gori i aktivnostima koje ova organizacija sprovodi u cilju poboljšanja ambijenta u kojem njeni članovi posluju.

G.-din Ruediger Schulz će detaljnije predstaviti Crnogorski Telekom, razvojni put ove kompanije i njeno mjesto na crnogorskom tržištu elektronskih komunikacija.

G.-din Moreno će dati pregled naznačajnijih investicionih projekata u Crnoj Gori finansiranih od strane Evropske banke za obnovu i razvoj, kao i investicija planiranih za naredni period.

Na kraju, studenti će biti u prilici da daju svoje kometare i postave pitanja.