srijeda, 7. decembar 2016.

Seminar o proizvodnji vina

U okviru projekta "Afirmacija vinogradarskih područja i prozvodnje vina kroz promociju vinske kulture u Crnoj Gori" (EuropeAid/136938/ID/ACT/M) koji sprovodi kompanija "13. jul Plantaže" a.d. u saradnji sa Nacionalnim udruženjem somelijera i Fakultetom za prehrambenu tehnologiju, bezbjednost hrane i ekologiju UDG u četvrtak, 08.12.2016. sa početkom u 09:00h u sali S44 održaće se Seminar o proizvodnji vina na kojem će govoriti:- Prof. dr Tatjana Košmerl (Biotehnički fakultet, Univerzitet Ljubljana) - Maturation and ageing of wine: advantages and disadvantages (hazards)- Milena Mugoša - Podizanje novih zasada vinove loze i agrotehnika u rodnim vinogradima tokom predstojećih mjeseci.Dobro došli!