utorak, 14. februar 2017.

Seminar: Vino-gastronomija-turizam

Kompanija '13. jul Plantaže’ a.d. u saradnji sa Nacionalnim udruženjem Sommeliera Crne Gore i Fakultetom za prehrambenu tehnologiju, bezbjednost hrane i ekologiju, Univerziteta Donja Gorica organizuje seminar na temu: Vino-gastronomija-turizam koji će se održati 16.02.2017. godine sa početkom u 16:30h u sali S44.U prilogu možete naći pozivnicu za seminar.

Seminar se organizuje u okviru projekta "Afirmacija vinogradarskih područja i proizvodnje vina kroz promociju vinske kulture u Crnoj Gori" (br. projekta 'CFCU/MNE/017'), IPA komponenta IV, Grant šema "Transfer znanja između sektora visokog obrazovanja, istraživanja i industrije" , Operativnog programa za razvoj ljudskih resursa 2012-2013, IPA IV.