utorak, 26. mart 2024.

Stipendije za ljetnju skolu u Kini

Posredstvom saradnje koju je UDG ostvario sa prestižnim Univerzitetom iz Kine – Beijing Institute of Technology, pruža vam se mogućnost da konkurišete za Ljetnju školu u Kini - 2024 BIT Summer Program. Otvorena je prilika za 5 stipendija za svaki program (ukupno 35 stipendija).

BIT nudi stipendije za 7 ljetnjih programa na kampusu prilagođenih vašim interesovanjima:

1. Future DecarbonizingTechnology and Green Energy (On-campus
  2. Hands-onLearning for Emerging Technologies in Electronics Engineering(On-campus)
  3. Emerging Technologies in Materials for Renewable Energy (On-campus
  4. Aesthetics of Traditional Chinese Culture and Classical Chinese Humanities (On-campus
  5. Management and Innovation(On-campus
  6. Chinese Kung fu (On-campus
  7. Chinese Language and Multicultural Practice (On-campus & Online)

Više informacija o stipendiji/oblastima i mogućnostima možete naći na sledećim linkovima: BIT International Summer Programs for STEM i BIT International Summer Programs for Arts and Managment .

Prijave je potrebno poslati do 10. aprila 2024. godine na mejl adresu dipl.eseji.fmefb@udg.edu.me . Prijave pristigle nakon definisanog roka neće biti razmatrane.

U prijavi je potrebno dostaviti sledeće informacije:

• Ime i prezime
  • Fakultet, studijski smjer
  • Broj dosijea
  • Naziv ponuđenog programa za koji aplicirate.

Stipendije obezbjeđuje Beijing Institute of Technology koje obuhvataju: pokrivanje školarine, smještaj u kampusu, nastavne materijale, osiguranje i kulturne ture. (Online programi su potpuno besplatni i nemaju ograničen broj prijava.)