utorak, 10. oktobar 2023.

Student/kinja govorni-k/ca na dodjeli diploma

Poštovane koleginice i kolege,

Po prvi put, u toku svečane ceremonije dodjele diploma, student ili studentkinja generacije koja diplomira, će imati priliku da se, u ime generacije, obrati na dodjeli diploma.

Da bismo izabrali kolegu ili koleginicu koji ce govoriti na dodjeli, raspisujemo poziv za sve studentkinje i studente koji su zainteresovani da konkurišu.

Pored akademskog uspjeha, biće bodovan esej na temu: “Ja i moje studiranje na UDG”. Esej je potrebno da bude dug najviše jednu stranu (font Arial, veličina 12, normalne margine). Rok za slanje eseja je 19. oktobra do 23:59. Isti se šalje na adresu udg@udg.edu.me.

Takođe, želimo da vas obavijestimo da će uskoro biti otvorena prijava za svečanu ceremoniju dodjele diploma, pa vas molimo da pratite sajt, mail i društvene mreze.