petak, 6. novembar 2020.

Studentsko takmičenje Izazov COVID-19

British Council otvorio je poziv za mlade i talentovane studente i studentkinje osnovnih i master studija (između 18 i 30 godina) da kreiraju prijedloge praktičnih politika koji se tiču izazova nastalih usljed pandemije virusa COVID-19.

Pet najuspješnijih timova ili samostalnih kandidata će učestvovati u online finalu takmičenja, kao i dobiti priliku za pohađanje online kursa koji organizuju univerziteti u Ujedinjenom Kraljevstvu.

Na takmičenje se studenti mogu prijaviti i samostalno i kao dio tima od najviše tri člana. Posebno ohrabrujemo prijave timova koji uključuju studente iz više različitih akademskih oblasti. Jednako će biti tretirane individualne i timske prijave.

Studentsko takmičenje: Izazov COVID-19 organizuje British Council u okviru programa “Unapređenje uloge nauke u društvu”. Više informacija o programu možete pronaći ovdje.