petak, 4. novembar 2022.

“Sustaining Peace and Development in a Divided World”

5. novembra, se odrzava online Global Town Hall konferencija za 2022. godinu, pod nazivom: “Sustaining Peace and Development in a Divided World”. Na dogadjaju ce ucesce uzeti svjetski lideri (predsjednici, premijeri, diplomate), a na konferenciji ce se diskutovati o aktuelnim svjetskim problemima.

Jedan od sponzora dogadjaja je Evropska unija, medju medijskim partnerima je CNN.

UDG je univerzitetski partner projekta! Dodatno, nasi studentkinje i studenti su dali izjave povodom tema o kojima ce se govoriti na konferenciji. Izjave ce biti dostupne na sajtu u toku konferencije.

Pozivamo vas da se sto prije registujete za dogadjaj i ispratite panele koji se uklapaju u Vas raspored, s obzirom da konferencija traje od 02:00 – 18:00 u nasoj vremenskoj zoni (5. novembra). Nakon registracije, dobicete mail sa instrukcijama (kartu) za pristup konferenciji.

Detaljne informacije i link za prijavu mozete naci na sajtu: https://www.gth2022.com.