srijeda, 29. maj 2019.

Svečano obilježavanje Međunarodnog dana biodiverziteta

Ministarstvo održivog razvoja i turizma u saradnji sa Univerzitetom Donja Gorica organizuje Svečano obilježavanje Međunarodnog dana biodiverziteta pod temom: “Naš biodiverzitet, naša hrana, naše zdravlje”.Tokom svečanosti će se prisutnima obratiti predstavnici Univerziteta Donja Gorica, Ministarstva održivog razvoja i turizma i Agencije za zaštitu životne sredine.

Takođe, biće organizovano predavanje o značaju biodiverziteta u cilju podizanja svijest javnosti o zavisnosti prehrambenih sistema, ishrane i zdravlja ljudi od biodiverziteta i zdravih ekosistema.Događaj će se održati u Galeriji Univerziteta Donja Gorica u petak 31.05.2019. godine sa početkom u 10:00h.U prilogu možete naći Agendu skupa.Dobrodošli!