utorak, 17. maj 2016.

UDG na međunardnoj konferenciji u Bordou po osnovu osnivanja novog programa u saradnji sa francuskim

U periodu od 5. do 8. maja tekuće godine u Bordou, u Francuskoj održana je 10. međunarodna Vatel konvencija. Događaju je prisustvovalo blizu 90 učesnika iz 21 zemlje svijeta, predstavnika mreže fakulteta Vatel grupacije. Tom prilikom, predstavljen je i studijski program "Međunarodno hotelijerstvo i menadžement", pri Fakultetu za kulturu i turizam Univerziteta Donja Gorica, koji je nosilac franšize i koji će po prvi put u Crnoj Gori studentima pružiti mogućnost dobijanja dvojne diplome, nacionalne i EU diplome. Studijski program u potpunosti je usaglašen sa programom francuske Vatel međunarodne škole za hotelijerstvo i menadžment, a edukacija studenata u cjelosti će biti usaglašena sa programom ovog prestižnog svjetskog brenda.