ponedjeljak, 17. oktobar 2022.

UDG na VIII Internacionalnom sajmu knjiga

Univerzitet Donja Gorica će i ove godine predstaviti svoju izdavačku djelatnost kao izlagač na VIII Internacionalnom sajmu knjiga koji će održati u periodu od 18.10 – 22.10.2022. u Podgorici, Bemax areni.

Univerzitet Donja Gorica je vrlo brzo nakon svog osnivanja  počeo i sa izdavačkom djelatnošću koja je zastupljena na svim fakultetskim jedinicama. Biblioteka UDG-a nastupa kao izlagač djela nastalih pod okriljem ovog izdavača, u cilju promocije djela objavljenih samostalno, ili kao suizdavača sa drugim izdavačkim kućama i organizacijama.

Biće izložena djela od strane autora i predavača sa našeg Univerziteta i to: Veselina Vukotića, Milivoja Solara, Čedomira Čupića, Đorđija Borozana, Đura Šušnjića, Ilije Vujačića, Dragana Lakićevića, Enrika Kolombata, Tomaša Sedlačeka i mnogih drugih. Takođe će biti izloženi prevodi kapitalnih djela koje naši studenti koriste u nastavi, kao i periodične publikacije koje se izdaju od strane Univerziteta.

Spisak knjiga koje će biti dostupne na sajmu možete naći na linku

Radujemo se susretu i druženju sa vama i pozivamo vas da nas posjetite na štandu br. 22