srijeda, 3. jun 2015.

UDG Regionalne ljetnje škole

Univerzitet Donja Gorica ove godine na Cetinju organizuje četiri Regionalne ljetnje škole. Regionalne ljetnje škole „Finansije i tržište kapitala“ i „Informatika i statistika“ se održavaju u periodu od 28.06. – 05.07.2015. godine. Regionalne ljetnje škole „Poljoprivreda i zdrava hrana“ i „Turizam i kultura“ se održavaju u periodu od 03.07. – 10.07.2015. godine. Za više informacija idite na Opširnije.

Ljetne škole namijenjene su studentima II i III godine studija, kao i studentima specijalističkih i magistarskih studija.

Univerzitet Donja Gorica obezbjeđuje besplatno pohađanje ljetne škole (boravak, smještaj i hrana, predavanja i materijali, ekskurzije i posjete) osim prevoza do/sa Cetinja.

Studenti koju budu prihvaćeni za školu biće obaviješteni u roku od tri dana od krajnjeg dana za prijavu, koji je naveden u Programu Regionalne ljetnje skole.

Programe Regionalnih ljetnjih škola, sa detaljima u vezi sa organizacijom i održavanjem, kao i formular za prijavu za Školu možete naći u priloženom fajlu.