ponedjeljak, 4. april 2016.

VI Berza preduzetničkih ideja UDG

Obavještavaju se srednjoškolci i studenti širom Crne Gore i Evrope da je otvoren konkurs za prijavu ideja za Šestu berzu preduzetničkih ideja UDG koja će tradicionalno biti održana na Dan Evrope, 09.05.2016. godine na UDG-u. Konkurs je otvoren do 27.04.2016. god, a zainteresovani se na isti mogu prijaviti popunjavanjem aplikacije koju je moguće preuzeti sa linka. Više o konceptu organizacije Berze u opširnijoj verziji ove vijesti.

Berza preduzetničkih ideja sastoji se od "kupaca" i "prodavaca" preduzetničkih ideja.

Na strani "ponude" se nalaze biznis ideje, a na strani "potražnje" kompanije i institucije koje žele da ulažu u nove biznis ideje ili da kupe pravo pregovaranja za tu ideju.

Na konkurs se mogu prijaviti svi studenti i srednjoškolci iz Crne Gore i Evrope.

Najboljih 11 ideja će imati priliku da se predstave pred stranom "potražnje" 09.05.2016. godine na Dan Evrope. Nakon prezentacija će tradicionalno biti održana kotacija.

Najboljih 30 ideja će biti posebno predstavljeno u petom izdanju knjige "Knjiga ideja", a predstavnici "tražnje" će pored mogućnosti ulaganja u top 11 ideja moći da ulažu i u sve ideje koje se nađu u ovom izdanju "Knjige Ideja".