utorak, 3. mart 2015.

Dan knjige na Univerzitetu Donja Gorica

Dan knjige biće obilježen na Univerzitetu Donja Gorica u utorak, 03.03.2015. godine, sa početkom u 12:00h u biblioteci Univerziteta.

Na otvaranju, pristnima će se obratiti Rektor Univerziteta Donja Gorica, prof. dr Veselin Vukotić, zatim dekan Fakulteta pravnih nauka, prof. dr Dragan K. Vukčević, kao i gospodin Zoran Hamović, predstavnik izdavačke kuće Clio iz Beograda.

Za sve studente koji toga dana budu imali predavanja na Fakultetima, biće organizovan kviz znanja. Za one studente sa najboljim i najkreativnijim odgovorima biće obezbijeđenje knjige na poklon u ime događaja koji se organizuje tog dana na UDG-u.

Pored ovoga, knjiga kao poklon biće uručena i članovima Volonterskog kluba.

U skladu sa idejom "Dana knjiga", pozivaju se svi zaposleni da Biblioteci doniraju knjigu.