srijeda, 2. april 2014.

Predstavnici Savjeta stranih investitora razgovarali sa studentima UDG

UDG je imao čast da ugosti članove Upravnog Odbora Savjeta stranih investitora u Crnoj Gori, g-dina Ruediger Schulz-a, Predsjednika Upravnog Odbora Savjeta stranih investitora u Crnoj Gori i Izvršnog direktora Crnogorskog Telekoma  i g.-dina Giulio Moreno-a, člana Upravnog Odbora Savjeta stranih investitora u Crnoj Gori i Šefa kancelarije Evropske banke za obnovu i razvoj u Crnoj Gori.

Panel diskusija je imala za cilj da približi studentima rad Savjeta stranih investitora u Crnoj Gori, kao i da ukaže na značaj stranih investicija za Crnu Goru. Poruka panelista bila je da su strane investicije od velike važnosti za strateški razvoj Crne Gore. Takođe, panelisti su poručili da studenti imaju ozbiljan i težak zadatak- da privuku strane investitore, jer budućnost Crne Gore leži u njihovim rukama!